Wesprzyj Wolne Lektury 1,5% podatku — to nic nie kosztuje! Wpisz KRS 00000 70056 i nazwę fundacji Wolne Lektury do deklaracji podatkowej. Masz czas tylko do końca kwietnia :)

TAK, pomogę!
Nie, tym razem nie pomogę
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Biblioteka Cyfrowa Małopolskiego Towarzystwa Genealogicznego

Adres strony www: http://www.mtg-malopolska.org.pl/bibliotekacyfrowa.html

Biblioteka umożliwia bezpłatny dostęp do zdigitalizowanych książek i czasopism przydatnych w prowadzeniu poszukiwań genealogicznych. Przeglądać je można za pomocą wtyczki DjVu. Mimo nieatrakcyjnej strony wizualnej biblioteki i braku wyszukiwarki, repozytorium zawiera niezwykle ciekawe pozycje dla badaczy więzi rodzinnych.

W repozytorium zgromadzone są kopie zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie, Archiwum Państwowego w Krakowie, Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie i innych współpracujących instytucji. Na stronie biblioteki cyfrowej umieszczono także odnośniki do innych źródeł elektronicznych, w których znaleźć można interesujące zasoby: herbarze, słowniki geograficzne, księgi adresowe, spisy oficerów i inne.

Zamknij

* Ładowanie