Przekaż 1,5%

Przekaż 1,5% podatku na Wolne Lektury KRS 00000 70056
Ufunduj darmowe książki dla tysięcy dzieciaków.
WIĘCEJ

Rekrutacja

W tej chili poszukujemy:

Fundraiser / Fundraiserka Wolnych Lektur

Lubisz czytać książki? Wierzysz, że literatura jest ważna? Pomóż najlepszej bibliotece internetowej na świecie i zrób coś dobrego dla dzieciaków pracując na uczciwych warunkach, a przy okazji odwiedź najlepsze polskie festiwale.

Biblioteka Wolne Lektury szuka osób na stanowisko fundraisera. Praca polega na bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi darczyńcami podczas festiwali muzycznych i kulturalnych, od drugiej połowy maja do września, zazwyczaj 3-4 dni na wyjazd, 2-3 razy w ciągu miesiąca (łącznie 3/5 etatu). Gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie: gwarantowaną podstawę 30 zł/h brutto plus bardzo dobry system motywacyjny, dzięki któremu zarobki są realnie 2-4 krotnie wyższe, a po okresie próbnym zatrudnienie stałe na umowę o pracę w odpowiadającym ci wymiarze czasu. Dodatkowo diety, transport, noclegi - i oczywiście wstęp na imprezy (Open’er, Kazimiernikejszyn, Przystanek Olecko, Targi Książki w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i inne).

Szukamy osób gadatliwych, ekstrawertycznych, pogodnych, energicznych, rzetelnych i terminowych, o wysokiej kulturze osobistej. Język polski wymagany w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub fundraisingu mile widziane. Gwarantujemy adekwatne szkolenie, przyjazną atmosferę w zespole, godne i uczciwe warunki pracy oraz zielone koszulki polo ;)

Gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie: gwarantowaną podstawę 30 zł/h brutto plus bardzo dobry system motywacyjny, dzięki któremu zarobki są realnie 2-4 krotnie wyższe. Dodatkowo diety, transport, noclegi - i oczywiście wstęp na imprezy (Open’er, Kazimiernikejszyn, Przystanek Olecko, Targi Książki w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i inne).

Chcesz spróbować? Napisz na adres monika.kepska@wolnelektury.pl opisując w emailu kim jesteś, jakie masz doświadczenie w pracy, ile masz lat, gdzie mieszkasz i podaj swoje dane kontaktowe.