X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 90,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Rekrutacja

W tej chili poszukujemy:

Fundraiser / Fundraiserka Wolnych Lektur

Wolne Lektury to bezpłatna biblioteka internetowa, w której znajdziesz tysiące darmowych ebooków i audiobooków z klasyką literatury, w tym lekturami szkolnymi. Jesteśmy najpopularniejszą biblioteką w Polsce — na www.wolnelektury.pl mamy ok. 6,4 milionów użytkowników rocznie! Zbieramy pieniądze na jej utrzymanie i rozwój — po to, żeby wszystkie dzieciaki w Polsce mogły zawsze i wszędzie czytać książki za darmo. Nasza marka jest dobrze rozpoznawalna, cele zbiórki są niekontrowersyjne, dzięki czemu fundraising na polecenia zapłaty jest zaskakująco łatwy! Jesteśmy niewielką, ale sprawnie działającą organizacją, która bardzo poważnie traktuje swoją misję i zespół.

Lubisz pracować w bezpośrednim kontakcie z klientem? Masz doświadczenie w MLM, sprzedaży bezpośredniej, fundraisingu? Szukasz fajnej pracy dodatkowej z fajnymi ludźmi, a przy okazji chcesz naprawiać świat?
Szukamy fundraiserów, czyli osób, które będą rozmawiać z potencjalnymi darczyńcami o wspieraniu biblioteki internetowej Wolne Lektury. Będziesz pracować podczas festiwali i wydarzeń kulturalnych, głównie w weekendy. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży lub w pracy dla takich firm jak Appco, Avon, Duolife i dobrze się czujesz w rozmowach z obcymi ludźmi, to jest to praca właśnie dla ciebie!

Co oferujemy?
* Pracę weekendową (zazwyczaj od piątku do niedzieli) na festiwalach, targach książki, wydarzeniach kulturalnych. Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować. Możesz łączyć pracę dla nas z pracą dla kogoś innego.
* Uczciwe i konkurencyjne zasady wynagradzania w oparciu o umowę zlecenia: pokrywamy wszystkie koszty wyjazdów (transport, nocleg, wejściówki na imprezy) i wypłacamy diety, do tego oferujemy bardzo konkurencyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami. Przeciętne zarobki to 600-1000 PLN wyjazd, a najlepsi osiągają większe kwoty.
* Zapewniamy szkolenia i sesje mistrzowskie z najlepszymi fundraiserami w Polsce, zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy (foldery, koszulki polo, identyfikatory itd.).
* Gwarantujemy przyjazną i otwartą atmosferę pracy w kameralnym zespole.
* Dzięki innowacyjnym zasadom i technikom fundraisingu pozyskiwanie poleceń zapłaty na Wolne Lektury jest dużo łatwiejsze, niż dla innych organizacji.

Napisz do nas
Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj znać, a oddzwonimy do Ciebie. Napisz na adres: monika.kepska@wolnelektury.pl

Zamknij

* Ładowanie