5352 darmowe utwory do których masz prawo

Język
Wesprzyj działalność Nowoczesnej Polski

Lubimyczytać.pl

Adres strony www: http://lubimyczytac.pl/

Jeden z największych serwisów książkowych w Polsce, który powstał w 2010 roku. Jest to społeczność czytelników (miesięcznie 2 miliony użytkowników!), którzy komentują, dyskutują i recenzują, śledzą nowości na rynku wydawniczym i informacje o swoich ulubionych autorach. Na stronie znaleźć można ogromną bazę książek, która powiększana jest codziennie przez czytelników - liczy ona już kilka tysięcy tytułów. Użytkownicy dodali już ponad 500 tys. unikalnych opinii oraz 11 mln książek na wirtualne półki.

Serwis współpracuje z wydawnictwami i instytucjami kultury, obejmuje patronatem medialnym książki, festiwale oraz najważniejsze w Polsce imprezy targowe poświęcone książkom.

Lubimyczytać.pl, jak na serwis społecznościowy przystało, pozwala swoim użytkownikom na zakładanie bezpłatnych kont, które dają możliwość m.in. czytania recenzji, oceniania książek, sprawdzania najnowszych rekomendacji, dodawania nowych pozycji na stronie. Po założeniu konta użytkownik zyskuje dostęp do wirtualnych półek: „Teraz czytasz”, „Przeczytałeś” i „Chcesz przeczytać”, na których może dodawać książki, a ponadto może tworzyć swoje własne półki. Użytkownicy serwisu dzielą się na 5 grup: Administratorzy, Moderatorzy, Bibliotekarze, Autorzy i Czytelnicy.

Strona dostępna jest również jako aplikacja mobilna.

Wybrane teksty:

Zamknij

* Ładowanie