1%
Logo akcji 1%

Droga użytkowniczko, drogi użytkowniku!

Czy wiesz, że biblioteka internetowa Wolne Lektury to jeden z projektów fundacji Nowoczesna Polska – organizacji pożytku publicznego działającej na rzecz wolności korzystania z dóbr kultury? Wesprzyj nasze działania, przeznaczając na nie 1% swojego podatku. Możesz to zrobić, wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000070056.

Dowiedz się więcej

x

5532 darmowe utwory do których masz prawo

Język

Lubimyczytać.pl

Adres strony www: http://lubimyczytac.pl/

Jeden z największych serwisów książkowych w Polsce, który powstał w 2010 roku. Jest to społeczność czytelników (miesięcznie 2 miliony użytkowników!), którzy komentują, dyskutują i recenzują, śledzą nowości na rynku wydawniczym i informacje o swoich ulubionych autorach. Na stronie znaleźć można ogromną bazę książek, która powiększana jest codziennie przez czytelników - liczy ona już kilka tysięcy tytułów. Użytkownicy dodali już ponad 500 tys. unikalnych opinii oraz 11 mln książek na wirtualne półki.

Serwis współpracuje z wydawnictwami i instytucjami kultury, obejmuje patronatem medialnym książki, festiwale oraz najważniejsze w Polsce imprezy targowe poświęcone książkom.

Lubimyczytać.pl, jak na serwis społecznościowy przystało, pozwala swoim użytkownikom na zakładanie bezpłatnych kont, które dają możliwość m.in. czytania recenzji, oceniania książek, sprawdzania najnowszych rekomendacji, dodawania nowych pozycji na stronie. Po założeniu konta użytkownik zyskuje dostęp do wirtualnych półek: „Teraz czytasz”, „Przeczytałeś” i „Chcesz przeczytać”, na których może dodawać książki, a ponadto może tworzyć swoje własne półki. Użytkownicy serwisu dzielą się na 5 grup: Administratorzy, Moderatorzy, Bibliotekarze, Autorzy i Czytelnicy.

Strona dostępna jest również jako aplikacja mobilna.

Wybrane teksty:

Zamknij

* Ładowanie