Wesprzyj Wolne Lektury 1,5% podatku — to nic nie kosztuje! Wpisz KRS 00000 70056 i nazwę fundacji Wolne Lektury do deklaracji podatkowej. Masz czas tylko do końca kwietnia :)

TAK, pomogę!
Nie, tym razem nie pomogę
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Akademicka Biblioteka Cyfrowa KRAKÓW

Adres strony www: http://vtls.cyf-kr.edu.pl/cgi-bin/abc-k/chameleon

ABC-Kraków tworzona jest przez Bibliotekę Głównej Akademii Górniczo-Hutniczej i Bibliotekę Główną Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W jej zasobach znajdują się materiały dydaktyczne, a także zasoby dziedzictwa kulturowego - zabytki piśmiennictwa przechowywane w krakowskich bibliotekach. Materiały udostępniane są w oparciu o Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych, dostęp do niektórych z nich ograniczony jest ze względu na rygory licencji. Zasoby wykorzystywane mogą być wyłącznie do celów edukacyjnych i naukowo-badawczych.

Dokumenty w ABC-Kraków podzielone są na dwie główne kolekcje: teksty współczesne (od 1946 roku) i teksty wcześniejsze. Zbiory Biblioteki AGH można zapisać na dysku w formacie PDF, a te, które są udostępniane przez Bibliotekę UE w Krakowie, wyłącznie przeglądać z zastosowaniem wtyczki DjVu lub oprogramowania Java. Przykłady:

Zamknij

* Ładowanie