Wesprzyj Wolne Lektury 1,5% podatku — to nic nie kosztuje! Wpisz KRS 00000 70056 i nazwę fundacji Wolne Lektury do deklaracji podatkowej. Masz czas tylko do końca kwietnia :)

TAK, pomogę!
Nie, tym razem nie pomogę
Ufunduj e-książki dla dzieciaków

Lektury szkolne za darmo dla każdego dzieciaka? To możliwe dzięki wsparciu darczyńców takich jak Ty! Kliknij i dorzuć się >>>

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Comic Book Plus

Adres strony www: http://comicbookplus.com/?cid=824

Strona Comic Book Plus to zapewne gratka dla wielbicieli komiksów - obecnie znajduje się na niej ponad 26,5 tys. komiksów z domeny publicznej, które powstały w tzw. złotej i srebrnej erze komiksów amerykańskich, czyli w latach 1930-1970 XX w.

Całe zasoby pogrupowane są w kategorie, dzięki czemu wyszukiwanie jest łatwiejsze – znajdziecie tutaj kolekcję skierowaną dla dzieci i młodzieży, horrory, romanse, kryminały. Zamieszczane tutaj są głównie komiksy w języku angielskim, ale powstała też sekcja z wyborem publikacji w innych językach, np. hiszpańskim, włoskim, arabskim czy niemieckim.

Żeby korzystać ze strony, nie jest konieczna rejestracja, jednak już, żeby pobrać wybrane komiksy na swój komputer, musimy założyć bezpłatne konto. Do przeglądania ich na własnym sprzęcie potrzebujemy również dodatkowe oprogramowanie.

Wybrane komiksy:

Zamknij

* Ładowanie