1%
Logo akcji 1%

Droga użytkowniczko, drogi użytkowniku!

Czy wiesz, że biblioteka internetowa Wolne Lektury to jeden z projektów fundacji Nowoczesna Polska – organizacji pożytku publicznego działającej na rzecz wolności korzystania z dóbr kultury? Wesprzyj nasze działania, przeznaczając na nie 1% swojego podatku. Możesz to zrobić, wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000070056.

Dowiedz się więcej

x

5531 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Comic Book Plus

Adres strony www: http://comicbookplus.com/?cid=824

Strona Comic Book Plus to zapewne gratka dla wielbicieli komiksów - obecnie znajduje się na niej ponad 26,5 tys. komiksów z domeny publicznej, które powstały w tzw. złotej i srebrnej erze komiksów amerykańskich, czyli w latach 1930-1970 XX w.

Całe zasoby pogrupowane są w kategorie, dzięki czemu wyszukiwanie jest łatwiejsze – znajdziecie tutaj kolekcję skierowaną dla dzieci i młodzieży, horrory, romanse, kryminały. Zamieszczane tutaj są głównie komiksy w języku angielskim, ale powstała też sekcja z wyborem publikacji w innych językach, np. hiszpańskim, włoskim, arabskim czy niemieckim.

Żeby korzystać ze strony, nie jest konieczna rejestracja, jednak już, żeby pobrać wybrane komiksy na swój komputer, musimy założyć bezpłatne konto. Do przeglądania ich na własnym sprzęcie potrzebujemy również dodatkowe oprogramowanie.

Wybrane komiksy:

Zamknij

* Ładowanie