Wolne Lektury potrzebują Twojej pomocy...

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach.
Dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia!

Tak, dorzucę się do Wolnych Lektur!
Tym razem nie pomogę, przechodzę prosto do biblioteki
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

ePaveldas

Adres strony www: http://www.epaveldas.lt/home

Cyfrowa biblioteka ePaveldas prowadzona jest przez Bibliotekę Narodową Litwy Martynas Mažvydas. Wirtualne repozytorium udostępnia obecnie ponad 3.000.000 stron najcenniejszych starych książek, gazet, dzieł sztuki, rękopisów i rejestrów kościelnych. Celem projektu jest stworzenie dostępu do litewskiego dziedzictwa kulturowego.

Kolekcje zawierają nie tylko książki napisane w języku litewskim, ale także publikacje po polsku, zdjęcia dzieł sztuki i materiały dźwiękowe. Dostępne formaty to JPG, materiały dźwiękowe można odsłuchiwać tylko na terytorium Litwy.

Zamknij

* Ładowanie