X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Stanisław Ignacy Witkiewicz - Mątwa
potrzebujemy: 550,20 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

5350 darmowych utworów do których masz prawo

Język
Wesprzyj działalność Nowoczesnej Polski

Czytam w wannie

Adres strony www: http://czytamwwannie.pl/

Blog tworzą osoby, które czytają wszędzie, nie tylko w wannie, ale też na fotelu, przy kuchennym stole, na łóżku, na podłodze, w autobusie, pociągu, na spacerze, w sklepie, na ławce w parku i na plaży. Kierują go do takich samych pasjonatów literatury, jak oni sami. Powstał więc swego rodzaju magazyn internetowy o książkach, które zainteresowały i zachwyciły autorów bloga.

Znaleźć tutaj można książkowe rekomendacje, wywiady z pisarzami i ludźmi, którzy książki wydają i z książkami pracują, rozmowy o książkach i autorach, sylwetki pisarzy, rankingi. Dział z recenzjami podzielony jest na sześć kategorii: Beletrystyka, Fantastyka, Kryminał i sensacje, Biografie, Historia, Literatura faktu. Dzięki temu łatwiej można przeszukiwać zasoby i odnajdować interesujące nas pozycje. Poza tym znajdziecie jeszcze dwa działy: Różności wanienne i Zapiski robione w wannie. W pierwszym z nich zamieszczane są wywiady, biogramy autorów, informacje o konkursach i różnych wydarzeniach, a także Kinematowizjer – czyli recenzje filmów (Obywatel Kane, Point blank i Waterloo). A Zapiski w wannie to Zapiski Dagny kobiecym okiem i Zapiski Michała męskim okiem, czyli różności nie tylko książkowe.

Wszystkie teksty zamieszczane na blogu udostępnione są na licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Na tych samych warunkach.

Wybrane teksty:

Zamknij

* Ładowanie