Blackout

Od 12 lat Wolne Lektury udostępniają książki nieodpłatnie i bez reklam
Jesteśmy najpopularniejszą biblioteką w Polsce: w 2019 roku 5,9 miliona unikalnych użytkowników odwiedziło nas 21 milionów razy. Wszyscy zasługujemy na bibliotekę, która gwarantuje dostęp do najwyższej jakości wydań cyfrowych.

Stoi przed nami realna groźba zamknięcia
Niestety, z milionów czytelników wspiera nas jedynie niewiele 190 osób. Środki, jakie do tej pory pozyskiwaliśmy ze źródeł publicznych, są coraz mniejsze.

Potrzebujemy pomocy Przyjaciół
Nie uda się utrzymać tej niezwykłej biblioteki bez Twojego wsparcia. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zacznij wspierać nas regularnie. Potrzeba minimum 1000 Przyjaciół, żeby Wolne Lektury dalej istniały.

Zostań naszym Przyjacielem!

Tak, chcę pomóc Wolnym Lekturom!
Nie chcę pomagać, chcę tylko czytać
Wesprzyj

Wspieraj Wolne Lektury

x

5569 free readings you have right to

Language

WikiBooks

Adres strony www: https://pl.wikibooks.org/wiki/Wikibooks:Strona_g%C5%82%C3%B3wna

Jeden z projektów Fundacji Wikimedia, który udostępnia podręczniki i materiały pomocne w nauce. Utwory są darmowe i nie wymagana jest rejestracja. Teksty udostępniane są na licencji "Uznanie autorstwa – na tych samych warunkach” Creative Commons w wersji 3.0 unported lub Licencji wolnej dokumentacji GNU. Znajdują się tu książki z zakresu m. in. nauk ścisłych i przyrodniczych, informatycznych czy humanistycznych. Polecamy:

Close

* Loading