Wolne Lektury potrzebują pomocy...

Dzieciaki korzystające z Wolnych Lektur potrzebują Twojej pomocy!
Na stałe wspiera nas jedynie 411 osób.

Aby działać, potrzebujemy 1000 regularnych darczyńców. Dorzucisz się?

Wybierz kwotę wsparcia
Tym razem nie pomogę
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Repozytorium Politechniki Krakowskiej

Adres strony www: http://suw.biblos.pk.edu.pl/

Nowa odsłona Biblioteki Cyfrowej Politechniki Krakowskiej. Repozytorium to magazyn, w którym przechowywane są zarchiwizowane zasoby naukowe, dydaktyczne i inne wytwarzane w toku działalności uczelni oraz jej pracowników i studentów. Znajdują się tam również elektroniczne wersje dokumentów pochodzących ze zbiorów Politechniki Krakowskiej: artykuły z czasopism, książki lub ich fragmenty, raporty i sprawozdania naukowe, prace dyplomowe oraz materiały pokonferencyjne. Pliki udostępniane są w formacie PDF.

Wszystkie publikacje, znajdujące się w Repozytorium, uwzględniają i respektują prawa autorskie, ponieważ udostępniane są przez ich twórców na licencji Creative Commons lub nieodpłatnej licencji na wykorzystanie utworów w formie pisemnej. Jednocześnie stają się one elementem otwartego systemu komunikacji naukowej, który jest istotą inicjatywy Open Access.

Zasoby zorganizowane są w kilka kolekcji. Ciekawą propozycją dla studentów Politechniki tworzącej Repozytorium jest podział materiałów dydaktycznych na wydziały, lata studiów i konkretne przedmioty, jednak foldery pozostają puste. Być może będą one stopniowo uzupełniane, dzięki czemu staną się cenną pomocą dla studentów uczelni technicznych, również z innych miast.

Zamknij

* Ładowanie