Wesprzyj Wolne Lektury 1,5% podatku — to nic nie kosztuje! Wpisz KRS 00000 70056 i nazwę fundacji Wolne Lektury do deklaracji podatkowej. Masz czas tylko do końca kwietnia :)

TAK, pomogę!
Nie, tym razem nie pomogę
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Biblioteka Cyfrowa Politechniki Śląskiej

Adres strony www: http://delibra.bg.polsl.pl/dlibra

Budowana od 2006 roku w ramach projektu Universal Digital Library, którego celem jest stworzenie ogólnoświatowej biblioteki cyfrowej. Prowadzona jest przez Bibliotekę Główną Politechniki Śląskiej w Gliwicach i zawiera elektroniczne wersje zbiorów organizatora, a także publikacji wydawanych przez uczelnię. W jej zasobach znajdują się materiały dydaktyczne i naukowe powstające na uczelni i z nią związane oraz inne dokumenty, przede wszystkim z zakresu nauki i techniki, szczególnie wartościowe dla pracowników i studentów.

Pozycje umieszczone w Bibliotece są dostępne nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych, ale można wykorzystywać je wyłącznie do użytku własnego (dotyczy wyłącznie materiałów objętych prawem autorskim). Publikacje zorganizowane są w kolekcje, czyli zbiory dokumentów posiadających pewne cechy wspólne.

Zamknij

* Ładowanie