1%
Logo akcji 1%

Droga użytkowniczko, drogi użytkowniku!

Czy wiesz, że biblioteka internetowa Wolne Lektury to jeden z projektów fundacji Nowoczesna Polska – organizacji pożytku publicznego działającej na rzecz wolności korzystania z dóbr kultury? Wesprzyj nasze działania, przeznaczając na nie 1% swojego podatku. Możesz to zrobić, wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000070056.

Dowiedz się więcej

x

5532 darmowe utwory do których masz prawo

Język

Biblioteka Cyfrowa Politechniki Śląskiej

Adres strony www: http://delibra.bg.polsl.pl/dlibra

Budowana od 2006 roku w ramach projektu Universal Digital Library, którego celem jest stworzenie ogólnoświatowej biblioteki cyfrowej. Prowadzona jest przez Bibliotekę Główną Politechniki Śląskiej w Gliwicach i zawiera elektroniczne wersje zbiorów organizatora, a także publikacji wydawanych przez uczelnię. W jej zasobach znajdują się materiały dydaktyczne i naukowe powstające na uczelni i z nią związane oraz inne dokumenty, przede wszystkim z zakresu nauki i techniki, szczególnie wartościowe dla pracowników i studentów.

Pozycje umieszczone w Bibliotece są dostępne nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych, ale można wykorzystywać je wyłącznie do użytku własnego (dotyczy wyłącznie materiałów objętych prawem autorskim). Publikacje zorganizowane są w kolekcje, czyli zbiory dokumentów posiadających pewne cechy wspólne.

Zamknij

* Ładowanie