Wesprzyj Wolne Lektury 1,5% podatku — to nic nie kosztuje! Wpisz KRS 00000 70056 i nazwę fundacji Wolne Lektury do deklaracji podatkowej. Masz czas tylko do końca kwietnia :)

TAK, pomogę!
Nie, tym razem nie pomogę
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Biblioteka Cyfrowa Instytutu Geodezji i Kartografii

Adres strony www: http://bc.igik.edu.pl

Zasoby tej biblioteki można podzielić na dwie kategorie: zasoby pełnotekstowe (prezentowane za pomocą oprogramowania dLibra) oraz bazy bibliograficzne GiK i GiK/PAT (przez WebLIS). Jej zbiory można przeszukiwać w sposób wieloaspektowy, również poprzez budowanie złożonych zapytań.

Biblioteka Cyfrowa Instytutu Geodezji i Kartografii ma na celu udostępnienie i popularyzację prac powstających w obrębie jednostki ją tworzącej oraz zgromadzonych zasobów z dziedziny geodezji, kartografii, GIS i pokrewnych. Zbiory prezentowane są w wersji pełnotekstowej w formacie PDF, a opisano je językiem metadanych Dublin Core. Podzielono je na kilka kategorii, m.in. Prace IGiK, Seria Monograficzna, Rocznik Astronomiczny, Książki, Czasopisma, Niepublikowane prace naukowo-badawcze.

Ciekawe:

Zamknij

* Ładowanie