Wolne Lektury potrzebują pomocy...


Potrzebujemy Twojej pomocy!

Na stałe wspiera nas 411 czytelników i czytelniczek.

Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców. Dorzucisz się?

Tak, dorzucę się do Wolnych Lektur!
Tym razem nie pomogę, przechodzę prosto do biblioteki
Dołącz

Dzisiaj aż 15 770 dzieciaków dzięki wsparciu osób takich jak Ty znajdzie darmowe książki na Wolnych Lekturach — dołącz do Przyjaciół Wolnych Lektur i zapewnij darmowy dostęp do książek milionom uczennic i uczniów dzisiaj i każdego dnia [kliknij, by dowiedzieć się więcej]

x
X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Pola Braun, Hela Blumengraber, Łaja Cudna, Elżunia i Henryka Łazowertówna - Poezja żydowska na 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim
zebrane: 1370,00 złpotrzebujemy: 4800,00 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

6567 darmowych utworów do których masz prawo

Język

Archiwum Muzyki Wiejskiej

Adres strony www: http://archiwummuzykiwiejskiej.pl/

Systematycznie uzupełniany zbiór fotografii, plików muzycznych i filmów, pochodzących z kolekcji Andrzeja Bieńkowskiego – malarza, pisarza, badacza kultury. Jest owocem projektu digitalizacyjnego fundacji Muzyka Odnaleziona.

Obecnie w archiwum znajdują się wyłącznie fotografie, przedstawiające przede wszystkim życie na wsi. Opracowanie fotografii zawiera: opis sytuacji, w której wykonano zdjęcie, rok powstania, osoby i występujące na zdjęciach instrumenty, wymiary fotografii i słowa kluczowe. Do oglądania zbiorów nie jest konieczne żadne dodatkowe oprogramowanie.

Kopie cyfrowe zostały udostępnione na wolnej licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Użycie niekomercyjne – Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe CC BY-NC-ND 4.0. Fotografie w pełnej rozdzielczości do celów niekomercyjnych i badań naukowych są udostępniane za zgodą Zarządu Fundacji.

Fragmenty dokumentacji filmowej można obejrzeć na stronie http://muzykaodnaleziona.pl, pliki audio w dużej części będą poddane digitalizacji i udostępnione w 2014 roku.

Zamknij

* Ładowanie