X
Wesprzyj!
Pomóż uwolnić książkę!Stanisław Ignacy Witkiewicz - Mątwa
potrzebujemy: 550,20 złdo końca zbiórki:
Pomóż uwolnić książkę!

5324 darmowe utwory do których masz prawo

Język
Wesprzyj działalność Nowoczesnej Polski

Archiwum Muzyki Wiejskiej

Adres strony www: http://archiwummuzykiwiejskiej.pl/

Systematycznie uzupełniany zbiór fotografii, plików muzycznych i filmów, pochodzących z kolekcji Andrzeja Bieńkowskiego – malarza, pisarza, badacza kultury. Jest owocem projektu digitalizacyjnego fundacji Muzyka Odnaleziona.

Obecnie w archiwum znajdują się wyłącznie fotografie, przedstawiające przede wszystkim życie na wsi. Opracowanie fotografii zawiera: opis sytuacji, w której wykonano zdjęcie, rok powstania, osoby i występujące na zdjęciach instrumenty, wymiary fotografii i słowa kluczowe. Do oglądania zbiorów nie jest konieczne żadne dodatkowe oprogramowanie.

Kopie cyfrowe zostały udostępnione na wolnej licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Użycie niekomercyjne – Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe CC BY-NC-ND 4.0. Fotografie w pełnej rozdzielczości do celów niekomercyjnych i badań naukowych są udostępniane za zgodą Zarządu Fundacji.

Fragmenty dokumentacji filmowej można obejrzeć na stronie http://muzykaodnaleziona.pl, pliki audio w dużej części będą poddane digitalizacji i udostępnione w 2014 roku.

Zamknij

* Ładowanie